TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@OSPELO.PL

GGN-1Z/m/00

Gniazdo głośnikowe typu Banan (przewody max 6mm2) Biały Ospel Szafir

OSPEL SZAFIR
GGN-1Z/m/00 Gniazdo głośnikowe typu Banan (przewody max 6mm2) Biały
Seria
OSPEL SZAFIR
Symbol
GGN-1Z/m/00
Kod EAN

5906729015231

Logo firmy Ospel
Partner handlowy firmy Ospel
Opakowanie: blister/karton
Ilośc w opakowaniu: 1szt.
Minimalna ilość: 1szt.
CENA BRUTTO
Dostępność - OK
PRODUKT DOSTĘPNY
Wysyłka od 1 do 2 dni roboczych
Ilość
Opis produktu
Gniazdo głośnikowe typu Banan (przewody max 6 mm²) z serii Ospel Szafir w kolorze białym o symbolu GGN-1Z/m/00 przeznaczone jest do podłączenia instalacji audio oraz systemów nagłośnieniowych wykorzystujących złącza typu banan. Produkt znajduje zastosowanie w salonach, pomieszczeniach multimedialnych, salach konferencyjnych oraz systemach kina domowego, zapewniając estetyczne i funkcjonalne zakończenie instalacji głośnikowej.

Gniazdo głośnikowe typu banan umożliwia wygodne i stabilne podłączenie przewodów audio zakończonych wtykami bananowymi, zapewniając wysoką jakość przesyłu sygnału dźwiękowego. Konstrukcja przystosowana do przewodów o maksymalnym przekroju 6 mm² sprawia, że produkt doskonale sprawdza się w bardziej wymagających instalacjach audio. Solidne wykonanie oraz wysokiej jakości materiały gwarantują trwałość, odporność na codzienną eksploatację oraz niezawodne działanie przez długi czas użytkowania.

Produkt przeznaczony jest do montażu podtynkowego. Podłączenie realizowane jest poprzez zaciski śrubowe, co zapewnia trwałe i stabilne połączenie przewodów. Konstrukcja gniazda z serii Ospel Szafir zapewnia łatwy montaż oraz kompatybilność ze standardowymi puszkami instalacyjnymi.
Wideoprezentacja produktu
Warianty kolorystyczne
O Serii

Ospel SZAFIR to linia osprzętu elektrycznego, która łączy nowoczesne wzornictwo z maksymalną funkcjonalnością. Została zaprojektowana zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych, oferując łatwy montaż oraz estetykę dopracowaną w każdym detalu. SZAFIR to nowoczesna technologia w eleganckiej oprawie, która doskonale komponuje się z wnętrzami mieszkalnymi, biurowymi, sklepowymi czy restauracyjnymi.

Innowacyjna konstrukcja sprawia, że instalacja osprzętu nigdy nie była prostsza. Mostek z tworzywa z zaczepami gwarantuje idealne dopasowanie gniazdek i włączników w zestawach wielokrotnych, eliminując trudności z pozycjonowaniem. Montaż „na klik”, wykorzystujący precyzyjne multi-zaczepy, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, co znacznie przyspiesza instalację. Praktycznym rozwiązaniem jest również możliwość podłączenia łączników i gniazd bez konieczności demontażu pokryw zewnętrznych, co oszczędza czas i zwiększa wygodę montażu.

SZAFIR to także innowacyjne podejście do estetyki i ergonomii. Niska wysokość osprzętu sprawia, że produkty doskonale przylegają do ściany, tworząc jednolitą, harmonijną powierzchnię. Elastyczna ramka maskująca skutecznie niweluje drobne nierówności, co pozwala na precyzyjny montaż nawet w wymagających warunkach. Nowoczesna metoda mocowania ramek sprawia, że podczas remontów nie trzeba demontować osprzętu – wystarczy zdjąć ramkę, co ułatwia malowanie i tapetowanie ścian.

Kolorystyka serii SZAFIR to klasyczna biel, eleganckie srebro, szary mat oraz czarny metalik, które idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz. Ramki wielokrotne dostępne w wariantach od pojedynczej do pięciokrotnej umożliwiają elastyczne dopasowanie do potrzeb użytkownika, a ich montaż może odbywać się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Podświetlane włączniki LED w kolorze białym lub szafirowym nie tylko dodają elegancji, ale również poprawiają komfort użytkowania po zmroku.

Ospel SZAFIR to rozwiązanie dla tych, którzy oczekują niezawodności, nowoczesnych technologii i ponadczasowej estetyki. Każdy detal został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowania i łatwości montażu, czyniąc SZAFIR synonimem innowacji w instalacjach elektrycznych.

Biały włącznik Ospel Szafir z podświetleniem LED w nowoczesnym salonie z szarą ścianą i jasnymi meblami
Czarny wyłącznik Ospel Szafir na szarej ścianie w nowoczesnym wnętrzu z fioletową ścianą, obrazami i szarym fotelem
Dane techniczne produktu
GGN-1Z/m/00 Gniazdo głośnikowe typu Banan (przewody max 6mm2) Biały Ospel Szafir - Widok z przodu
Dane podstawowe
GGN-1Z/m/00 Gniazdo głośnikowe pojedyncze
Seria
Szafir
Grupa
Osprzęt Podtynkowy
Podgrupa
Gniazda Głośnikowe
Kolor
Biały
Typ produktu
Moduł
Stopień ochrony IP
IP20
Sposób montażu
Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Dane uzupełniąjące
Przyłączalność przewodów 6mm2
Szkic zdjęcia gniazdka elektrycznego obok którego znajdują się szczegółowe dane techniczne produktu-
Dane szczegołówe
Materiał
Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni
Naturalny
Podświetlenie
Brak
Typ zacisków
Gwintowe
Przyłączalność przewodów
Przyłączalność przewodów 6 mm 2
Szerokość produktu
75mm
Wysokość produktu
75mm
Głębokość produktu
44mm
Głębokość wbudowania produktu
19mm
Zdjęcie opakowania zbiorczego w którym wysyłane są produkty marki Ospel
Dane logistyczne / Opakowanie zbiorcze
Ilośc w opakowaniiu zbiorczym
10 szt.
Jednostka miary
Szt.
Kod kreskowy (EAN)
5906729015231
Typ opakowania jednostkowego
FLOW PACK
Typ opakowania zbiorczego
Pudełko
Producent / Importer
Nazwa: Z.S.E. OSPEL S.A. | Adres: ul. Główna 128, 42-436 Pilica, Polska | E-Mail: ospel@ospel.com.pl
 
Dostępne metody płatności w naszym sklepie
Logo sklepu Ospelo.pl – oficjalnego dystrybutora Ospel