TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@OSPELO.PL

ŁP-7G/m/27

Przycisk żaluzjowy 10A (Zaciski śrubowe) Ecru Ospel As

OSPEL AS
ŁP-7G/m/27 Przycisk żaluzjowy 10A (Zaciski śrubowe) Ecru
Seria
OSPEL AS
Symbol
ŁP-7G/m/27
Kod EAN

5907577452056

Logo firmy Ospel
Partner handlowy firmy Ospel
Opakowanie: blister/karton
Ilośc w opakowaniu: 1szt.
Minimalna ilość: 1szt.
CENA BRUTTO
Dostępność - OK
PRODUKT DOSTĘPNY
Wysyłka od 24h do 72h + Czas dostawy
Ilość
Opis produktu
Poznaj nowoczesny przycisk żaluzjowy 10A ŁP-7G/m/27 z serii AS  wkolorze ecru, stworzony, aby wprowadzić elegancję i zaawansowaną funkcjonalność do zarządzania żaluzjami w Twoim domu lub biurze. Ten estetycznie wykonany łącznik wyposażony jest w dwa intuicyjne przyciski, które umożliwiają precyzyjne sterowanie poziomem światła poprzez podnoszenie i opuszczanie żaluzji.

Dzięki mechanizmowi monostabilnemu, przycisk żaluzjowy wymaga przytrzymania klawisza, aby roleta poruszała się – co zapewnia pełną kontrolę nad operacją i pozwala na stopniowe dostosowanie osłony okiennej do Twoich potrzeb. Ta funkcja jest idealna do integracji z systemami automatyki budynkowej, które reagują na impulsy, ułatwiając zarządzanie światłem i prywatnością.

Przycisk umożliwia też bezpieczne łączenie w obrębie dwóch oddzielnych obwodów elektrycznych, zabezpieczając przed jednoczesnym załączeniem obu, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Każdy przycisk żaluzjowy wymaga odpowiednio dopasowanej ramki pojedynczej lub wielokrotnej z serii Ospel AS, dostępnej osobno, pozwalając na spersonalizowanie wyglądu urządzenia do estetyki wnętrza.

Łącznik oferuje standardową klasę ochrony IP-20, co jest idealne do zastosowań wewnętrznych w suchych pomieszczeniach. Jednak dla zwiększonej ochrony w miejscach o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki, proponujemy możliwość rozbudowy do IP-44. W tym celu konieczne jest użycie dodatkowego zestawu uszczelniającego, który zabezpiecza łącznik przed wilgocią i zapewnia jego długotrwałe i niezawodne działanie w każdych warunkach.

Wybierz przycisk żaluzjowy z serii Ospel AS i ciesz się nowoczesnością, funkcjonalnością oraz stylowym designem, który przekształci każde pomieszczenie, podnosząc komfort i jakość życia codziennego.
Wideoprezentacja produktu
Warianty kolorystyczne
Dane techniczne produktu
ŁP-7G/m/27 Przycisk żaluzjowy 10A (Zaciski śrubowe) Ecru Ospel As - Widok z przodu
Dane podstawowe
ŁP-7G/m/27 Łącznik żaluzjowy, zwierny
Seria
As
Grupa
Osprzęt Podtynkowy
Podgrupa
Łączniki
Kolor
Ecru
Typ produktu
Moduł
Prąd znamionowy
10AX
Napięcie znamionowe
250V
Stopień ochrony IP
IP20
Sposób montażu
Montaż podtynkowy pazurkowy /-śrubowy
Dane uzupełniąjące
10AX/250V AC, IP-20 zaciski gwintowe
Uwagi
Monostabilny, blokada elektryczna
Szkic zdjęcia gniazdka elektrycznego obok którego znajdują się szczegółowe dane techniczne produktu-
Dane szczegołówe
Materiał
Tworzywo sztuczne, metal
Wykończenie powierzchni
Naturalny
Podświetlenie
Brak
Typ zacisków
Gwintowe
Szerokość produktu
71mm
Wysokość produktu
71mm
Głębokość produktu
40mm
Głębokość wbudowania produktu
25mm
Zdjęcie opakowania zbiorczego w którym wysyłane są produkty marki Ospel
Dane logistyczne / Opakowanie zbiorcze
Ilośc w opakowaniiu zbiorczym
10 szt.
Jednostka miary
Szt.
Kod kreskowy (EAN)
5907577452056
Typ opakowania jednostkowego
Zawieszka
Wysokość opakowania jednostkowego
140mm
Szerokość opakowania jednostkowego
90mm
Waga produktu
0,075kg
Typ opakowania zbiorczego
Pudełko
Wysokość opakowania zbiorczego
90mm
Szerokość opakowania zbiorczego
162mm
Długość opakowania zbiorczego
237mm
Pliki do pobrania
Deklaracja zgodności
Pobierz PDF
Certyfikat
Pobierz PDF
Producent / Importer
Nazwa: Z.S.E. OSPEL S.A. | Adres: ul. Główna 128, 42-436 Pilica, Polska | E-Mail: ospel@ospel.com.pl
 
Dostępne metody płatności w naszym sklepie
Logo sklepu Ospelo.pl – oficjalnego dystrybutora Ospel