TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@OSPELO.PL
MENU
PRZED ZAKUPEM
PO ZAKUPIE
STREFA KLIENTA
INFORMACJE
KONTAKT

FORMY PŁATNOŚCI

POWRÓT
Formy płatności
Dla wygody naszych Klientów oferujemy kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę. Inne, specjalne warunki płatności ustalane są na podstawie odrębnych ustaleń z działem finansowym naszej firmy.
Gotówka za pobraniem (Wysyłka)
W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 6 000 zł (słownie: sześciu tysięcy złotych), płatność większych zamówień musi być realizowana poprzez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany w dwóch oddzielnych przesyłkach.
Zapłata poprzez Paynow (Wysyłka)
Płatności Paynow Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj od kilku minut do następnego dnia roboczego od poprawnie wykonanej płatności poprzez system Paynow.

Przedpłata na konto bankowe (Wysyłka)
Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w przeciągu kilku minut.

Numer naszego konta bankowego
mBank
24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Gotówka/Płatność kartą (Odbiór osobisty)
Zamówienie płatne gotówką lub kartą płatniczą w momencie odbioru zamówionego towaru osobiście w naszym pukcie handlowym.
Przelew z terminem płatności (Wysyłka/Odbiór osobisty)
Warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm oraz instytucji państwowych. W takim przypadku Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia z firmowego adresu email bądź adresu email przypisanego do danej jednostki państwowej. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta celem ustalenia szczegółów zamówienia i przebiegu transakcji.
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Płatności Paynow
Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa mBank.
Ospelo.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@ospelo.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Paynow - Dostępne metody płatności
SKLEP ELEKTRYCZNY
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA