TELEFON: 690 900 801 ADRES EMAIL: SKLEP@OSPELO.PL

OSPEL MADERA

Ospel

OSPEL MADERA

Ospel Madera to seria łączników i gniazd natynkowych, która charakteryzuje się eleganckim designem i wysoką jakością wykonania. Seria dostępna jest w kolorach białym, czarnym i szarym, dzięki czemu można dopasować ją do każdego wnętrza.

Seria Madera to połączenie funkcjonalności i estetyki. Łączniki i gniazda wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Seria Madera jest również bardzo łatwa w montażu i obsłudze. Seria Ospel Madera to doskonały wybór dla osób, które poszukują wysokiej jakości osprzętu elektrycznego, który będzie elegancki i funkcjonalny.

Oto niektóre z zalet serii Ospel Madera:

  • Elegancki design
  • Wysoka jakość wykonania
  • Łatwy montaż
  • Łatwa obsługa
  • Szeroka gama kolorów

Seria Ospel Madera to doskonały wybór dla osób, które poszukują wysokiej jakości osprzętu elektrycznego, który będzie elegancki i funkcjonalny.

Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Płatności Paynow
Płatność BLIK, szybkim przelewem oraz kartą odbywa się prosto i szybko. Paynow udostępnia płatności większości polskich banków. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa mBank.
Ospelo.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@ospelo.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Paynow - Dostępne metody płatności
SKLEP ELEKTRYCZNY
HURTOWNIA ELEKTRYCZNA